Hakkımızda

AERDIESEL; çalıştı, üretti, büyümeye başladı ve daha da büyümeye devam etti. Bir şeyler değişti ama değişmeyen çalışma ve üretme heyecanımız oldu. Yine ekip çalışması yapıyoruz AERDIESEL deki herkes, kalite ve müşteri memnuniyetinde sorumluluk sahibi..

Kamyonlar, hafif ticari gruplar için MOTOR YAĞ POMPALARI, MAZOT BESLEME POMPALARI ve TAZYİK SUPAPLARI üretmekteyiz.

Hedefimiz müşteri memnuniyetine uygun, kaliteli ürünler sunmaktır.

EKİBİMİZ

AERDIESEL’ de ekibimiz, müşterilere hak ettikleri memnuniyeti vermeyi taahhüt eder. Müşterilerimize karşı şeffaflık ve sorumluluklarımız var. Bu değerler; ekibimizin daha fazla enerjiyle işbirliği yapmasına ve olumlu sonuçlar ortaya çıkarmasına olanak sağlar.

Temel unsur insandır ve eğitimdir. En alt kademeden üst kademedeki yöneticilere kadar; ”Kalite hepimizin işi ve sorumluluğudur.” düşüncesi ile çalışılır. Bir sonraki çalışan, müşteri gibi kabul edilir. Bunun için herkes, kendi ürettiği ürünü sonraki çalışana bir kerede hatasız olarak teslim etmeye gayret eder. Kaliteden herkes müşteriye karşı sorumludur.

TEKNOLOJİLERİMİZ

Ürünlerimiz; güne uygun teknoloji kullanılarak orijinal ürün standartları göz önünde bulundurularak üretilir ve test edilir.

TEMEL DEĞERLER

  • Sağlıklı çalışma ortamı
  • Düşük maliyet
  • Kısa teslim süresi
  • Hızlı teklif
  • Müşteri lojistik çözümleri

VİZYONUMUZ

Performans, verimlilik, kalite ve yeniliklerle sektörün ilk tercihi olmak.
Gelecek için yenilikçi ve akıllı çözümler geliştirerek tüm bilgi ve birikimlerimizi kullanmaya devam etmek.
Kaliteli üretici olarak saygı duyulmak ve kabul edilmek.
Dünyada lider üreticilerden biri olarak hisse başına uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarmak.

MİSYONUMUZ

Takım çalışması, yetenek ve tecrübe sayesinde AERDIESEL, kalite standartlarında ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.
Tüm müşterilerimize hak ettiği değerleri vermeye kararlıyız
Müşteri odak noktamızdır.
Misyonumuz, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktır. Müşterilerimizin daha kazançlı ve verimli çalışmasını garanti altına almak için modern teknoloji ile ürünleri ve hizmetleri geliştirmeye kararlıyız. Çıtayı yükseltmeyi ve tüm hizmetleri zamanında ve kapsamlı bir kalite kontrol programıyla sunmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimize değer vermek, kalite ile beklentilerine düzenli olarak cevap vermek öncelikli hedefimizdir. Uzun vade de ürünlerimizin sorumluluğunu almak bizim görevimizdir.
Günümüzde sosyal yapıdaki hızlı değişim ve talepler, sosyal rekabetlerde çok sayıda soru ile mücadele koşullarına neden olmaktadır. Bu problemler arasında en zoru oluşan bu rekabet sorunlarına rağmen güvenilirliği oluşturmak ve şirkette hedef ve hedef birliğini sağlamaktır. Bu yaklaşım bizim politikamızın özünü oluşturmaktadır.